🚨 VYSKLADNĚNÍ 🚨 50% SLEVA 🚨 HHC-P 🚨
33 hodnocení

HHC Cartridge PINK RUNTZ 1ml

Vyprodáno
Kód: 345
699 Kč
Kategorie: PRODEJ UKONČEN
obaly 05
HHC
Garance nejvyšší kvality
Garance nejvyšší kvality
100% Přírodní produkty, bez pesticidů a chemikálií
Dárek při nákupu nad 1500Kč
Dárek při nákupu nad 1500Kč
1 gram HHC-P Marockého Hašiše
Doprava zdarma
Přes 3000 výdejních míst
Doprava zdarma nad 2500Kč
Expresní doručení
Expresní doručení
na jakékoliv místo

HHC je u nás žhavou novinkou! Podobně jako dnes velmi populární CBD ulevuje od bolesti a eliminuje pocit nechutenství. HHC je taky vhodný pro relaxaci, protože odbourává stres, potlačuje úzkost a zajišťuje kvalitní spánek. Jeho účinky se často srovnávají s účinky THC, ovšem HHC je legální a splňuje veškeré zákonné normy, můžete si ho užívat kdekoliv se Vám jen zamane.  

Obsah

  • 99% prémiový HHC destilát
  • terpenová infuze PINK RUNTZ
  • 100% získané z konopí
  • Obsah 1ml HHC

    

    

Chut' 

Se svou sladkou chutí je Pink Runtz jednoduše nejsladší z rodiny Runtz a naši odborníci na terp to dokonale zachytili.
Dominantní terpeny D-Limonen, Myrcene a Alpha-Pinene dodávají této směsi ovocné, jemně bylinkové aroma s lehkým nádechem cukroví.

 

Upozornění: Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety, které nabízíme, neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků je možné zakoupit po dovršení 18 let věku. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy. . Skladujte v suchu a temnu v teplotách do 25°. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem.   

Produkt v souladu se zákonem §5 č. 167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Prodej pouze osobám starších 18 let.

Zpět do obchodu