🚨 VYSKLADNĚNÍ 🚨 HHC-P 🚨 50% SLEVA 🚨 HHCP50CZK/HHCP50EUR 🚨
12 hodnocení

HHC EXTRACT DAB x Gorilla Glue

Varianta
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Kód: 171/1G 171/2G 171/3G Zvolte variantu
790 Kč 1 590 Kč 2 370 Kč od 790 Kč
Kategorie: PRODEJ UKONČEN
HHC EXTRACT DAB x Gorilla Glue
HHC
Garance nejvyšší kvality
Garance nejvyšší kvality
100% Přírodní produkty, bez pesticidů a chemikálií
Dárek při nákupu nad 1500Kč
Dárek při nákupu nad 1500Kč
1 gram HHC-P Marockého Hašiše
Doprava zdarma
Přes 3000 výdejních míst
Doprava zdarma nad 2500Kč
Expresní doručení
Expresní doručení
na jakékoliv místo

Tento produkt nemá na trhu konkurenta. HHC dab s 99% HHC a terpenenovou infuzí Gorilla Glue, Vás velmi mile překlavapí! Pokud hledáte to nejsilnější co aktuálně Český trh nabízí, tak tady máte výherce. 

Naše HHC DAB extrakty jsou vyrobeny z nejkvalitnějších rostlinných zdrojů s využitím moderních technik extrakce, které zajišťují zachování všech přírodních vlastností. Jsme hrdí na naše produkty a důvěřujeme jejich účinkům. 

DAB - je extrakt v nádobě, který lze aplikovat mnoha způsoby, např: umístit přímo do kotle, namazat na joint, výroba edibles. Je snadné jej užít dle vlastní potřeby bez nutnosti mít Vape Pen.

 

Dodáváme v nádobách OGCRUSH z čirého skla s černými víčky o obsahu 5g, lze je použít pro nejrůznější aplikace, které jsou nejoblíbenější pro skladování extraktů.

Včetně Dab Tool pomocníka!

 

 

 

Produkt v souladu se zákonem §5 č. 167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření. Jedná se o sběratelský předmět.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Prodej pouze osobám starších 18 let.

Dle platných právních předpisů ČR však žádným způsobem nenabádáme k užívání či požívání výše uvedených látek.V žádném případě po požití neřiďte motorová vozidla či těžké stroje. Nepoužívejte, pokud jste těhotná, kojící nebo pokud máte jakékoli diagnostikované nebo nediagnostikované zdravotní stavy. K nákupu nebo používání musí být starší 18 let. Nákup nebo používání musí být legální ve vašem státě nebo území.

Zpět do obchodu